logo Fundusze Europejskie

63 – 200 Jarocin

Ogłoszenie wyników zapytania ofertowego

Dotyczy:

Realizacji projektu: Zabudowa sucha, czyli wykończ swoje marzenia!  o numerze POWERVET-2018-1-PL01-KA102-049455 w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i  absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Postępowanie ofertowe dotyczy obszaru:

Zakup ubrań roboczych i wyposażenia ochronnego

Opis postępowania ofertowego:

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe wpłynęła jedna oferta spełniająca warunki formalne:

P.U.H. NAWROT Sp. z o.o.

Budy 55

63-708 Rozdrażew

W wyniku analizy i oceny oferty Komisja Ofertowa podjęła decyzję, że usługę polegającą na zakupie ubrań roboczych i wyposażenia ochronnego zrealizuje firma P.U.H. NAWROT Sp. z o.o. – całkowity koszt brutto 13 000 zł.