banner

Serdecznie zapraszamy do udziału w podsumowaniu projektu ""Piórem malowane czyli Młodzi Twórcy Literatury już nie piszą do szuflady” , który odbędzie się 10 marca nr  (w czwartek) w auli naszej szkoły

godz. 9.00- 11.00 warsztaty dziennikarskie dla laureatów konkursu "Młodzi Twórcy Literatury" prowadzący p. Krzysztof Koziołek. 
godz. 12 Uroczysta Gala Projektu. Wręczenie nagród laureatom Rejonowego Konkursu Literackiego "Młodzi Twórcy Literatury 2016" (wstęp wolny)

13.00 Spotkanie autorskie z pisarzem i dziennikarzem p, Krzysztofem Koziołkiem (wstęp wolny)

Krzysztof Koziołek
W 2007 r. zadebiutował powieścią sensacyjną "Droga bez powrotu", w 2009 r. wydał kryminał skandynawski "Święta tajemnica" (nominowany do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego), w 2010 r. ukazała się powieść sensacyjno-przygodowa "Miecz zdrady". Za tę ostatnią autor został zgłoszony do Paszportu Polityki 2010 i nominowany do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego.
W 2011 roku Krzysztof Koziołek otrzymał Lubuską Nagrodę Literacką dla najbardziej obiecującego lubuskiego pisarza. W tym samym roku ukazały się kolejne książki: thriller "Premier musi zginąć" oraz "Trzy dni Sokoła" (trzy powieści w odcinkach pisane do tygodników lokalnych i na stronę internetową autora w jednej książce).

Autor jest częstym gościem bibliotek w całej Polsce. Jego spotkania autorskie połączone są z wykładem na temat kryminału polskiego i kryminału skandynawskiego pt. Kryminalna zbrodnia w kuchni, czyli przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasami topograficzny.

wykorzystano informacje ze strony http://krzysztofkoziolek.pl/

Zapraszamy do udziału w V  Regionalnym Konkursie Młodzi Twórcy Literatury dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider