Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w kraju, informuję o możliwości nawiązania kontaktu z pedagogiem szkolnym za pomocą poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl lub e-dziennika od poniedziałku do piątku, lub telefon poprzez sekretariat szkoły: 627472619 w godzinach 8.00-15.00.
Na rozmowę telefoniczną lub spotkanie w szkole można umówić się ww. sposobami. Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania, wątpliwości, potrzeby- chętnie udzielę wsparcia i pomocy.

Życzę dużo zdrowia, cierpliwości i wytrzymałości!
Anna Kałmucka- pedagog szkolny

Istnieje również możliwość otrzymania  wsparcia ze strony Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Oto dane kontaktowe:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jarocinie

Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.00
Adres: ul. Szubianki 21, 63-200 Jarocin