banner

We wtorek 16 lutego br. o godz. 11:30 w sali 51 odbędzie się spotkanie informacyjno - organizacyjne dla klas drugich i trzecich technikum informatycznego, dotyczące kursu IT Essentials 5.0 Akademii CISCO.

Program Cisco Networking Academy jest przedsięwzięciem ogólnoświatowym organizowanym przez firmę Cisco Systems. Oferuje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych. Akademie CNA realizują na całym świecie jednolity program nauczania. Działają  w ponad 165 krajach, a samej Polsce jest aktywnych ponad 450 Akademii.

Mamy przyjemność ogłosić, że dzięki podpisaniu umowy na wsparcie procesu dydaktycznego w programie Akademii Sieciowej Cisco (CNA) z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Akademia Cisco od 1 lutego 2016 r. funkcjonuje również przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie.

Dzięki przystąpieniu do programu uczniowie klas drugich i trzecich technikum informatycznego mają możliwość uczestniczenia w kursie „IT Essentials 5.0: Sprzęt i programowanie komputerów PC”.  Dostarcza on podstawowych umiejętności związanych ze sprzętem i oprogramowaniem komputerów potrzebnych, aby spełnić rosnące wymagania profesjonalistów IT. Centralny serwer edukacyjny CNAMS : cisco.netacad.net udostępnia akademiom pełny zestaw materiałów dydaktycznych oraz narzędzi interaktywnych. Platforma umożliwia e-learning oraz samodzielne nauczanie, co pozwoli podnieść poziom wiedzy i umiejętności uczniów, zdobywanych także podczas zajęć z kwalifikacji E.12 i E.13.  Zajęcia w Akademii prowadzą certyfikowani instruktorzy CISCO p. Przemysław Łączniak i p. Robert Strzelecki.

ITE jest ponadto kursem bardzo praktycznym, zorientowanym w kierunku przyszłego zatrudnienia, dlatego obejmuje wiedzę przydatną podczas codziennej pracy oraz pomaga kierować i planować przyszła karierę w branży IT.  Kurs przygotowuje do uzyskania certyfikatu CompTIA A, który potwierdza zdobytą wiedzę i skutecznie pomaga wyróżnić się spośród innych kandydatów na rynku.

 

 

 (rs)

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider