banner
ekonomiściW pandemicznym czasie młodzież klas ekonomicznych nie spoczywa na laurach. Pod okiem nauczycieli przedmiotów ekonomicznych przygotowuje się do konkursów i olimpiad.
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
W etapie szkolnym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbył się 11 grudnia i zaangażował 11 uczniów, do etapu okręgowego XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej udało się zaklasyfikować aż sześciu osobom z klasy 3 technikum ekonomicznego. Serdecznie gratulujemy Milenie Kurczalskiej, Paulinie Ratajczyk, Karolinie Jędrzejczak, Wiktorii Broniarczyk, Kamili Kozłowskiej i Emilii Pawlaczyk. Uczennice będą rywalizowały z uczniami innych szkół w II połowie lutego. Olimpiada odbywa się pod hasłem: „Ekonomia wobec kryzysów. Gospodarcze skutki pandemii”. Patronem konkursu jest Narodowy Bank Polski wraz z jego Prezesem.
Olimpiada Wiedzy o ZUS
W Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” wzięło udział 13 uczennic z klasy 3 technikum ekonomicznego. Trzem z nich udało się zaklasyfikować do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 19.03.2021. Są to: Klaudia Antczak, Michalina Kępska i Aleksandra Radoła.
Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów. Trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach.