Egzamin poprawkowy z angielskiego, 28.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Agnieszka Pietras

Aleksandra Zwierzchlewska

Lp.

Liczba zdających

Klasa

                1.  

1

I LOb

            2.   

1

 II LOb

            3.    

1

I TC

            4.      

1

II TI

 


 

Egzamin poprawkowy z matematyki,  28.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Violetta Czabańska

Dorota Nowicka

Lp.

Liczba zdających

Klasa

          1.        

1

I TB

          2.        

1

I TŻ

          3.        

6

III TC

          4.        

1

IV TC

          5.        

1

II TI

          6.        

1

III TI

 


 

Egzamin poprawkowy z języka polskiego, 28.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

 Zespół egzaminujący:

Izabela Strzelecka

Katarzyna Molińska

Lp.

Liczba zdających

Klasa

           1.        

1

II TC

  


 

Egzamin poprawkowy z tworzenia aplikacji internetowych i baz danych  oraz administrowania bazami, 28.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Przemysław Łączniak

Robert Strzelecki

Lp.

Liczba zdających

Klasa

           1.        

1

IV TIb 

 


 

Egzamin poprawkowy z ćwiczeń obliczeniowych i kartograficznych, 28.08.2017, godz. 9.00

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk, sala nr 50

Zespół egzaminujący:

Joanna Wojtaszek

Marta Tomalak

Lp.

Liczba zdających

Klasa

            1.        

1

III TG

 


 

Egzamin poprawkowy z języka angielskiego, 29.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Anna Guździoł

Katarzyna Nowak

Lp.

Liczba zdających

Klasa

           1.        

2

I LOa

           2.        

1

II LO c

           3.        

1

I TM

            4.        

1

I TŻ

            5.        

2

II TEa

 


 

Egzamin poprawkowy z języka niemieckiego, 29.08.2017, godz. 9.00, sala nr 49

Przewodniczący komisji: Roman Nowicki

Zespół egzaminujący:

Grzegorz Gorzelańczyk

Karolina Robak- Trzmiel

Lp.

Liczba zdających

Klasa

            1.        

1

 II LOb

            2.        

1

II TC

            3.        

4

III TC

            4.        

1

II TI

            5.        

4

III TI

           6.        

1

IV TI b 

 


 

Egzamin poprawkowy z matematyki, 29.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Urszula Biegańska

Maria Podemska

Maria Szczepańska

Lp.

Liczba zdających

Klasa

            1.        

3

II LOb

            2.        

1

I TC

            3.        

3

II TM

            4.        

1

III TB

            5.        

2

III TG

           6.        

1

III TŻ

 


 

Egzamin poprawkowy z chemii, 29.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Monika Świderska- Nowak

Ewa Przybylska

Lp.

Liczba zdających

Klasa

             1.        

1

II TŻ

 

 


Egzamin poprawkowy z fizyki, 29.08.2017, godz. 9.00, sala nr 50

Przewodniczący komisji: Sławomir Nowaczyk

Zespół egzaminujący:

Dorota Nowicka

Grażyna Matuszak

Lp.

Liczba zdających

Klasa

             1.        

1

II TI

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan postępowań o udzielenie zamówień na 2017 r.

SPOTKANIA Z RODZICAMI
W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE
23 maja 2017 r (wtorek)

16. 00 Spotkania Rodziców z Pedagogiem w ramach programu “Dopalacze- domowa profilaktyka  uzależnień”

 

16.30   Spotkania Rodziców z Wychowawcami w salach wg grafiku

 

17.00- 18.30    Konsultacje z nauczycielami. Informujemy, że tego dnia dyżury konsultacyjne pełnią wszyscy nauczyciele uczący w szkole.

 

sala nr 14 zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych (j.polski, historia, WOS, WOK)

sala nr 15 zespół nauczycieli języków obcych

sala nr 21 zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno- przyrodniczych (matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia)

sala 20 zespół nauczycieli przedmiotów budowlanych, geodezyjnych, mechatronicznych, WF i EDB

sala 23 zespół nauczycieli przedmiotów informatycznych, cyfrowych procesów graficznych

sala 36 zespół nauczycieli przedmiotów ekonomicznych i gastronomicznych



KLASA


WYCHOWAWCA

SALA

3 st

p. Zbigniew Sędzicki

50 a

1 LO a

p. Anna Guździoł

47

1 LO b

p. Urszula Biegańska

35

2 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

38

2 LO b

p. Marta Pawłowska

42

2 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM TB

p. Marta Tomalak

47

2 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

2 TI

p. Przemysław Łączniak

27

3 TI

p. Jacek Dziennik

39

1 TC/TI

p. Konrad Kanafa.

06

2 TC

p. Violetta Czabańska

33

3 TC

p. Robert Strzelecki

51

1 TE

p. Bogusława Mierzejewska

33 a

2 TE a

p. Arleta Kędziora

12

2 TE b

p. Małgorzata Ginter

36

3 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

28

3 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Alina Łuczak

05

2 TŻ

p. Danuta Kożuch

11

3 TŻ

p. Karolina Szymenderska

34

 

Iwona Tobolska

W związku z udziałem maturzystów w Pielgrzymce Diecezjalnej do Częstochowy , 5. kwietnia br uczniowie klas maturalnych pozostający w szkole realizują zajęcia wg planu zastępczego opublikowanego na stronie szkoły.

Od poniedziałku 3 kwietnia obowiązywać będzie nowy plan lekcji. Plan został już opublikowany w Strefie Rodzica i Ucznia: http://www.zsp1jarocin.edu.pl/index.php/plan-zajec

W zieleni wiosennej trawy i w słoneczno- żółtych kolorach słońca obchodzić będziemy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY TEGO ROKU.

We wtorek 21 marca powitamy WIOSNĘ. Zachęcamy cała społeczność szkolną do ubrania zielonych lub żółtych elementów strojów. Osoby tak ubrane tego dnia zwolnione będą z niezapowiedzianych form odpowiedzi.
Tradycyjnie zapraszamy również na wspólne śniadanie na trawie. Samorząd Uczniowski zapewnia dobrą muzykę, zamówił też słoneczną pogodę, atrakcyjne nagrody dla najlepszych wiosennych stylizacji, będzie też ciepła herbata i kawa oraz słodkie niespodzianki. Wszyscy zabieramy sowje śniadania, kubek do herbaty i obowiazkowo uśmiech i dobry humor!

Do zobaczenia we wtorek, na dziedzińcu wewnętrznym szkoły o godz. 11.25- 11.50

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami próbny egzamin maturalny odbędzie się w dniach 1- 3 marca br 

1 marca (środa)      język angielski/ język niemiecki  na poziomie podstawowym (czas pracy 8.05- 9.40)

2 marca (czwartek)  matematyka na poziomie podstawowym (czas pracy 8.05- 10.35)

3 marca 2017 (piątek) j.polski na poziomie podstawowym (czas pracy 8.05-9.40)

 

Zbiórka uczniów godz. 8.00 przed wyznaczonymi salami.

Listy uczniów i składy komisja nadzorujących wywieszone zostaną w holu przy sekretariacie, oraz opublikowane w załączniku do informacji. 

Zdający na egzamin stawiają się z dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkie torby i okrycia wierzchnie i urządzenia elektroniczne zdający pozostawiają w szafkach szkolnych. Podczas egzaminu można korzystać tylko z materiałów i przyborów określonych w komunikacie CKE: .  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/434/komunikat_o_przyborach_2016.pdf

Po zakończonym egzaminie uczniowie biorą udział w planowych zajęciach.

arrow
arrow